INDIÁNSKÉ HRÁTKY

Kouzelník Jirka Hadaš pro své malé kamarády připravil animační pořad tentokrát v indiánském duchu "INDIÁNSKÉ HRÁTKY". Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během 120 minutové show, která bude pod vedením kouzelného šerifa Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v indiánských dovednostech, projedou se na konících a nebude chybět ani pravá indiánská bitva proti bledým tvářím. Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel. Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají indiánky Tititapa a Kipakapa, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Jiří Hadaš v tomto programu maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitel na 1. stupni základní školy) a přímo kouzelně zvládá své nejnáročnější publikum – děti. Autorský pořad "Kouzelný karneval" populárního kouzelníka Jirky Hadaše je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči.

Každý malý účastník dostane zdarma malý dárek od našeho hlavního partnera TOP NATUR a oblíbených dětských časopisů Sluníčko a Mateřídouška!
 
Trailer - KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM - INDIÁNSKÉ HRÁTKY
 
 
Plakát INDIÁNSKÉ HRÁTKY
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím