NÁMOŘNICKÁ SHOW

Animační autorský pořad populárního kouzelníka Jirky Hadaše s názvem „Kouzelný karneval“ je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Pro rok 2014 jsme si připravili nový animační pořad tentokrát v námořnickém duchu. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během naší 120 minutové plavby, která bude pod vedením ostříleného kouzelného kapitána Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v disciplínách rybolov, silný námořník a mělký brod, zaplavou si v mořské vlně a užijí si pravou námořní bitvu. Nebude samozřejmě chybět ani nová škola kouzel. Po celou dobu animačního pořadu budou dětem pomáhat plavčíci Jája a Pája, kteří malé kamarády také naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Jiří Hadaš v tomto programu maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitel na 1. stupni základní školy) a přímo kouzelně zvládá své nejnáročnější publikum – děti.

Každý malý účastník dostane od nás zdarma dárek od našich partnerů oblíbených dětských časopisů Sluníčka a Mateřídoušky!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím