CIRCUS ...bude - tour 2016

Právě jsme odstartovali turné KOUZELNÝ KARNEVAL 2016 - CIRCUS... bude!

Kouzelný karneval a Jirka Hadaš si pro rok 2016 připravili pro všechny holky a kluky nový zábavný animační pořad CIRCUS... bude!

Během 120 minutové show, která probíhá pod vedením kouzelného principála Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v žonglérských dovednostech, vyzkouší si drezúru cvičených lvů a nebude chybět ani pravá klaunská legrácka. Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel. Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají animátorky Jája a Pája, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Již pošesté jsme se stali spojenci pro Kuře ze sbírkového projektu Pomozte dětem, kterou organizuje Nadace rozvoje občasnké společnosti za podpory České televize. V rámci turné na všechna místa s sebou přivezeme zapečetěnou pokladničku a společně s dětmi a jejich rodiči se snažíme vyčarovat kouzelnou finanční částku, která pomůže dalším kamarádům. 

Máme také jedno velké překvapení. Kouzelný karneval s sebou přiveze i našeho největšího a nejvíc nejrůžovějšího kamaráda prasátko Pigy - www.pigy.cz ;-)Bude to prostě jízda!!!

Hlavním partnerem je společnost Topnatur, která si pro děti připravila sladké odměny a malou ochutnávku zdravého nápoje. Každý malý účastník také na památku dostane obrázek s omalovánkou, kalendář prasátka Pigy a oblíbený dětský časopis Sluníčko nebo Mateřídoušku.

!!!BAVÍ NÁS BAVIT VÁS!!!

S KOUZELNÝM KARNEVALEM se můžete setkat na těchto místech:

Nedašov, Zdounky, Jalubí, Starý Poddvorov, Zbýšov, Uherský Brod, Boršice, Kyjov, Zlín, Tvarožná Lhota, Býkovice, Mikulov, Kunovice (Vsetín), Drnovice, Kyjov, Čeladná, Brno, Valašské Klobouky, Zlín, Velký Ořechov, Kněžpole, Lukov, Vlčnov, Uherské Hradiště - Slovácká tržnice, Jarošov, Bojkovice, Bílovice, Uherské Hradiště, Chropyně, Vnorovy, Kunovice, Milotice, Spytihněv, Svatobořice, Štítná. 

Další termíny jsou v jednání, vše pravidelně aktualizuje v sekci AKCE.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím