CIRCUS - Kouzelný karneval 2016

Kouzelný karneval a Jirka Hadaš si pro rok 2016 připravili pro všechny holky a kluky nový zábavný animační pořad CIRCUS... bude!

Stalo se již naší tradicí, že si pro novou karnevalou sezonu připravujeme originální animační pořad. Jirka Hadaš vždy při přípravě myslí především na své malé kamarády, proto celé téma, soutěže a tanečky připravuje tak, aby se jim karneval líbil a společně si pěkně zařádili a zablbnuli. A to přece Jirkovi a týmu Kouzelného karnevalu jde moooooooc dobře. 

V letošním roce je to tedy CIRCUS. 

Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže. Během 120 minutové show, která bude pod vedením kouzelného principála Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v žonglérských dovednostech, vyzkouší si drezúru cvičených lvů a nebude chybět ani pravá klaunská legrácka. Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel. Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají animátorky Jája a Pája, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Máme také jedno velké překvapení. Kouzelný karneval s sebou přiveze i našeho největšího a nejvíc nejrůžovějšího kamaráda prasátko Pigy - www.pigy.cz ;-)Bude to prostě jízda!!!

Hlavním partnerem je společnost Topnatur, která si pro děti připravila sladké odměny a malou ochutnávku zdravého nápoje. Každý malý účastník také na památku dostane obrázek s omalovánkou, kalendář prasátka Pigy a oblíbený dětský časopis Sluníčko nebo Mateřídoušku.

!!!BAVÍ NÁS BAVIT VÁS!!!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím