Fotografická soutěž

*** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ *** NOVÁ SOUTĚŽ ***

Fotografická soutěž Kouzelný karneval 2018

Ahoj holky a kluci, ahoj dospěláci,

rádi se s Vámi setkáváme při Kouzelných karnevalech v různých obcích a městech České republiky. Vždy je to super dětská zábava. Společně si užíváme hodně legrace. Abychom si na vás také uchovali památku, vyhlašujeme oblíbenou fotografickou soutěž.

Těšit se můžete na ceny od našich partnerů. Připravili jsme sady produktů TOPNATUR, dětský dotykový tablet GoGEN Maxipes Fík, knihy, kouzelnické sady a společenské hry. Určitě se vyplatí s námi soutěžit!!!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

... jsou velmi jednoduchá ;-)

Pošlete nám fotku z našeho Kouzelného karnevalu 2018, na které budete ve svém karnevalovém kostýmu, jak společně s námi řádíte a blbnete.

Soutěž bude trvat po celou dobu našich Kouzelných karnevalů od 6. ledna 2018 do 1. dubna 2018. Fotografie posílejte v elektronické podobě na mailovou adresu: kouzelnykarneval@gmail.com .

A protože vždy bylo těžké určit vítěze, rozhodli jsme se pokračovat v osvědčeném systému a výherce budeme losovat ze všech doručených fotografií.

Za menší kamarády mohou fotku posílat jejich rodiče. V mailu nazapomeňte na sebe připsat kontakt a také město, ve kterém jsme byli s Kouzelným karnevalem. 

Těšíme se na vaše fotografie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím