Fotografická soutěž 2019 - poslední týden!

Poslední týden naší fotografické soutěže!

Ještě tento týden máte poslední šanci zúčastnit se naší fotografické soutěže v rámci zimního turné KOUZELNÝ KARNEVAL 2019 - PLNOU PAROU VPŘED!

Těšit se můžete na ceny od našich partnerů. Vyhrát můžete dárkové balíčky produktů TOPNATUR, společenské hry od ALBI, dárky od kamaráda Maxipsa Fíka a GoGEN, knihy od Mateřídoušky a Sluníčka a další odměny, které pro vás s našimi partnery připravujeme. 

Určitě se vyplatí s námi soutěžit!!!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

... jsou velmi jednoduchá ;-)

Pošlete nám fotku z našeho zimního tour Kouzelného karnevalu 2019, na které budete ve svém karnevalovém kostýmu, jak společně s námi řádíte a blbnete.

Soutěž bude trvat po celou dobu našich Kouzelných karnevalů od 12. ledna 2019 do 5. dubna 2019.

!!! NOVINKA SOUTĚŽE !!!

Pro zjednodušení můžete vaše fotografie sdílet na naší facebookové stránce zde: >>>KOUZELNÝ KARNEVAL<<<.

A samozřejmě pro ty, kteří Facebook nepoužívají stále platí, že mohou fotografie posílat v elektronické podobě na mailovou adresu: kouzelnykarneval@gmail.com 

A protože vždy bylo těžké určit vítěze, rozhodli jsme se pokračovat v osvědčeném systému a výherce budeme losovat ze všech doručených fotografií.

Za menší kamarády mohou fotku posílat jejich rodiče. V mailu nazapomeňte na sebe připsat kontakt a také město, ve kterém jsme byli s Kouzelným karnevalem. 

Těšíme se na vaše fotografie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím