Jen počkej, zajíci! PREMIÉRA

Kultovní animovaný seriál se dočkal nového zpracování v podobě lední show. Originální představení nabízí rozmanitou show se známými gagy postav Vlka a Zajíce. Na ledové ploše exceluje evropský šampión Tomáš Verner, který v představení bruslí 9 postav. Dějem, který diváky zavede do lunaparku, kouzelného zámku, mezi piráty či ježibabu, provází herec Michal Nesvadba. Pro ledovou show originální choreografie připravil František Blaťák, který samotno show i režíroval.

Základem představení je nově vytvořený scénář Alexeje Kotěnočkina (syna původního autora seriálu), který pro show na ledě připravil společně s Jiřím Sedláčkem. Výsledkem je interaktivní férie pro všechny věkové skupiny, s využitím hudby, zpěvu, tance a především špičkového krasobruslení.

Podívané dominuje multifunkční scéna, jejíž součástí je velká projekční obrazovka, přes celou šířku lední plochy, na které se promítají ukázky z kresleného seriálu. Originálním nápadem je desetimetrová skluzavka. Účinkující během dvouhodinové show obléknout 350 masek a kostýmů, které navrhl výtvarník Roman Šolc.

Hlavní roli Vlka bruslí Lukáš Rakowski (alternace Michal Matloch), jako zajíc účinkují Kristýna Vašíčková (alternace Vendula Maršíková), sólisté v párech Matěj Novák s Gabrielou Kubovou a Petr Bidař s Kateřinou Beránkovou. Ježibabu hraje Helena Holubová (alternace Vlaďka Mazurková) a Sultána Abrakadabra ztvárnil Jiří Hadaš, který pro show navrhl i kouzelné iluze.

Premiéru si nenechali ujít ani skladatel Ondřej Soukup s textařkou Gabrielou Osvaldovou nebo herec Jan Révai, modelka Vlaďka Erbová a herečka Lucie Zedníčková, kteří dorazili s dětmi, přišla také zpěvačka Hana Křížková a další známé osobnosti.

Použité fotografie: Herminapress

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím