Kapka Naděje

Kouzelník Jirka Hadaš s Kapkou naděje oficiálně zahájili školní rok s dětskými pacienty 10. monobloku Fakultní nemocnice Motole.

Ve středu 6. září 2017 se konal v prostorách FN Motole pestrý program, kterým Vendula Pizingerová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje, společně s dětskými pacienty zahájila oficiálně školní rok. V rámci programu vystoupil Jirka Hadaš se svým kamarádem papouškem Popcornem, se kterým pro děti připravili velmi zábavné dopoledne. To se nakonec přehouplo i do odpoledních hodin.

Jirka přijal pozvání od dětí, které se nemohly kvůli svému zdravotnímu stavu zúčastnit kouzelnické show, a společně s Vendulou Pizingerovou přicházeli za nimi na pokoje, kde jim předávali nejen dárky od partnerů Centropen, Haribo CZ a Lego, ale také je učili kouzlit s tvarovacími balónky.

Děkujeme Jaroslavu Fikotovi za fotografie, kterými zachytil tento báječný den.

Děkujeme Kapce naděje za pozvání, byla pro nás velká radost dětem vykouzlit pořádné úsměvy! Slibujeme, že do toho jdeme příště znovu!

Foto Jaroslav Fikota

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím