KOUZELNÝ KARNEVAL 2015

KOUZELNÝ KARNEVAL 2015 S JIRKOU HADAŠEM

... pravé indiánské hrátky!

Autorský pořad "Kouzelný karneval" populárního kouzelníka Jirky Hadaše je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Pro rok 2015 jsme si připravili nový animační pořad tentokrát v indiánském duchu. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během 120 minutové show, která bude pod vedením kouzelného šerifa Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v indiánských dovednostech, projedou se na konících a nebude chybět ani pravá indiánská bitva proti bledým tvářím.

Jirka Hadaš si také pro tuto příležitost připravil novou Školu kouzel. Po celou dobu animačního pořadu dětem pomáhají indiánky Tititapa a Kipakapa, které malé kamarády naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Jiří Hadaš ve svých animačních pořadech pro malé kamarády maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitel na 1. stupni základní školy) a přímo kouzelně zvládá své nejnáročnější publikum – děti.

Každý malý účastník dostane od nás zdarma sladkou odměnu od hlavního partnera TOP NATUR a oblíbený dětský časopis Sluníčko a Mateřídoušku!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím