Lednové KOUZELNÉ KARNEVALY jsou za námi

Sotva jsme v novém roce odstartovali turné nového animačního pořadu CIRCUS... bude, máme za sebou první měsíc. A že nám to nějak rychle uběhlo ;-)

S KOUZELNÝM KARNEVALEM jsme přijeli za malými kamarády do Nedašova, Zdounek, Jalubí, Starého Poddvorova, Uherského Brodu, Boršic, Kyjova, Zlína a Tvarožné Lhoty. Rozjezd to byl sice pozvolný, ale po sečtení počtu diváků jsme doslova překvapení. Za první měsíc jsme měli přibližně 2300 diváků. A to je vážně mazec!!!

Samozřejmě nezahálíme a tak už nyní máme za sebou první únorový KOUZENÝ KARNEVAL s Jirkou Hadašem. Kam máme zamířeno, a kde všude se s námi můžete setkat, zjistíte v naší sekci AKCE.  

A nezapomeňte s námi také soutěžit ve fotografické soutěži. Pošlete nám fotku z našeho Kouzelného karnevalu 2016, na které budete ve svém karnevalovém kostýmu, jak společně s námi řádíte a blbnete. Pokud se vám naše soutěž líbí, tak se podívejte na bližší pravidla ZDE>>

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím