Listohrátky s prasátkem Pigy - fotoreport

V sobotu bylo venku po celý den nevlídné počasí, tak jsme svolali naše malé kamarády na Listohrátky s prasátkem Pigy a kouzelníkem Jirkou Hadašem do nákupního centra Galerie Harfa v Praze. A bylo to mooooooc prima!

Kluci a holky s námi řádili na plný plyn. Se svou zumbou se k nám přidal Pavel Bouc, zpívali jsme s Lollypopz a v dílničkách, které si pro nás připravily kamarádky s Pigy školky v Chomutově, jsme si vyráběli předvánoční ozdoby. 

Jirka Hadaš a prasátko Pigy to společně s animátorkami Jájou a Pájou rozjeli hned pěkně od začátku, hudební rozcvička a malá mašinka dala zabrat všem :-D Při KOUZELNÉM KABARETU jsme si chvilinku odpočinuli a nabrali sílu do dalšího řádění a než jsme se nadáli, najednou bylo 17.00 hodin a my museli končit. 

Už se těšíme na předvánoční Báječný den prasátko Pigy, který bude tradičně třetí sobotu v měsíci v Galerii Harfa 17. prosince. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím