PEŘÍČKOVÝ DEN

Kouzelník Jirka Hadaš si nenechal ujít nový projekt kamaráda Kuřete (symbol sbírky POMOZTE DĚTEM) s názvem PEŘÍČKOVÝ DEN, který se konal 1. dubna 2016 ve Žlutých lázních v Praze. Jirka Hadaš je již šestým rokem spojencem sbírkového projektu POMOZTE DĚTEM, proto svým kouzelnickým vystoupením podpořil tuto akci.

PEŘÍČKOVÝ DEN  se letos konal poprvé. Po celé republice si všichni, kdo chtěli podpořit Kuře a jeho sbírkové konto POMOZTE DĚTEM (výtěžek jde na podporu organizací pomáhajícím ohroženým a znevýhodněným dětem), mohli zakoupit peříčkovou brož.

Kuře spojilo síly s projekty, které mají co říci o dětech a dětem, pomoci potřebným, překonávání bariér a přátelství. Jedním z cílů je zprostředkovat dětem zážitky, které je budou inspirovat k pomoci bližnímu.

V pátek 1. dubna 2016 sice pršelo a bylo zamračeno po většinu dne, ale malí i velcí návštěvníci, kteří se deště nezalekli a přišli do Žlutých lázní, rozhodně z této akce zamračení neodcházeli. Skvěle si to všichni užívali – a je to vidět i na fotkách.

Bližší info o projektu naleznete zde: >>Peříčkový den>> 

Pírko k pírku – máme velkou sbírku!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím