Pigyáda 2015 v Parku Mirakulum

Máme za námi další velkou událost, kterou jsme pro vás připravili společně s našim novým kamarádem Prasátkem Pigy www.pigy.cz.

V rámci Pigyády 2015, která se konala ve dnech 6. a 7. června v Parku Mirakulum v Milovicích jsme odehráli premiéru našeho nového představení Veselý kabaret prasátka Pigy s Jirkou Hadašem. A bylo to mooooooc prima. Nedělní Pigyáda byla plná hostů a překvapení pro všechny návštěvníky, a protože se celá Pigyáda nesla v duchu Honby za pokladem, nechyběli ani opravdoví piráti. Jedním z těch hodných byl právě Jirka Hadaš, který se stal moderátorem celého dne. S dětmi nejen soutěžil, ale také společně s Kouzelným karnevalem tancoval a řádil. :-D

Děti za každé splnění úkolu získaly indícii, která jim byla současně nápovědou pro získání mapy s místem ukrytého pokladu. Ten hlídali už opravdoví piráti, kteří se jen tak nenechali ošidit. 

V hlavním amfiteátru se střídali úžasní hosté, kteří svým vystoupením přispěli ke skvělé zábavě. V neděli jsme mohli cvičit s Hankou Kynychovu, kouzlit s Pavlem Kožíškem, luštit detektivní záhadu s komisařem Vrťapkou a nebo si zazpívat s Pavlem Calltou. Vyvrcholením nedělní Pigyády byla premiéra Veselého kabaretu Prasátka Pigy s Jirkou Hadašem, kterou jsme si všichni náležitě, i když trošku nervózně, užili. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím