PIGYÁDA 2017 - BRuNO - fotoreport

Brno, děkujeme!

Holky a kluci, to teda byla jízda... S prasátkem Pigy a našim novým kamarádem Brunem jsme BRuNO family park v Brně opravdu roztančili. Laughing A že to byla parádní jízda!

V 9.00 hodin čáp Bruno otevřel brány svého zábavního centra a za námi přicházeli první malí kamarádi se svými rodiči. V 10:00 hodin Pigy a kouzelník Jirka Hadaš všechny společně přivítali a hned při písničce, nového letního hitu Pigy léto, jsme všechny roztančili. A byla to velikánská legrace. Foot in Mouth

Doprovodným programem po celý den provázel Jirka Hadaš s týmem Kouzelného karmevalu. Prasátko Pigy si pozvalo své kamarády, se kterými byla také velká legrace. Přijel za námi Štědron - Pavel Cejnar, který rozdával báječnou vanilkovou zmrzku s čokoládovou sim kartou Tesco mobile. Zmrzlina všem bodla, protože v neděli bylo opravdu horké letní počasí. 

Na jevišti jsme přivítali bláznivého Mišugeho a kouzelníka Pavla Kožíška. Kamarádka Janička si přivezla parádní Zumbu party a princezna Šeherezáda - Jana Mirjam Křížková nás pomocí létajícího koberce zavezla do tajemného orientu a naučila nás břišní tance. Pigyádu si nenechala ujít ani Zuza s mamuťákem Zuzákem a dětem do Brna přivezl svůj Pohádkový svět.

Nesmíme také zapomenout na naši velkou kamarádku Naty Hrychovou, se kterou si zazpíval i Jirka. To teda byla sranda! Cool

Celý den jste společně s námi mohli sbírat Pigyho korunky, kterými jste nakupovali v krámku samé parádní věci. A že jste utráceli, o tom svědčilo prázdné místo, které po krámku zůstalo! Korunky jste získali při pracovních dílničkách, focení s Pigym, další jste mohli najít ve venkovní části BRuNO parku, další také při workshopech na zumbě a břišních tancích a nejvíce korunek jste mohli vyhrát při řádění a blbnutí s Jirkou a Pigym přímo na jevišti. 

Velkou parádu jsme si užili s muzikálem Madagaskar, protože za námi přijeli lev Alex, hrošice Glorie, zebra Marty a žirafa Melman. Písnička Já rád tak trsám, trsám je opravdu velikánským hitem a my si ji společně se všemi na Pigyádě užili. Dokonce jste mohli vyhrát 20 kusů vstupenek na tento muzikál, který se bude hrát v říjnu v Brně. 

Pigyáda v Brně byla velkolepá, moooooooooc jsme si ji užili a doufáme, že se tam za rok opět všichni uvidíme. 

Velký fotoreport můžete omrknout na našem facebooku zde: >>KOUZELNÝ KARNEVAL<<

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím