POHÁDKOVÁ KAMÍNKA 2015

Již poosmé se na státní svátek 8. května otevřely brány pohádkové říše v rekreačním středisku Kamínka. KOUZELNÝ KARNEVAL u toho nesměl chybět... přece jen už je to naše srdcová záležitost! Vždyť jsme byli u zrodu Pohádkové Kamínky.

Počasí nám přálo a nejen nad celým areálem, ale také nad vršky stromů chřibských hor nám krásně svítilo sluníčko. A stejně jako v předchozích letech jsme se nepoučili a opět se domů vrátili mírně spálení :-D

Brány pohádkového lesa se otevřely v 9.00 a již od prvních minut se začaly dělat fronty u obou pokladnách. Kamínka je prostě nejlepší!!! Děti na několika stanovištích plnili různé zábavné úkoly, se kterými jim pomáhali populární pohádkové postavičky. Novinkou letošní Kamínky byl opravdový Spiderman s vlekou lanouvou stěnou. Tu si nenechal snad ujít žádný z malých kamarádů.

S Kouzelným karnevalem děti bavili kamarádi z Cirkusu LeGrando a zpěvák Pavel Novák. Bylo to vážně mooooooooc super! Dnes jsme si již poznačili termín na příští rok, takže na nic nečekejte a poznačte si ho také.

Pohádková Kamínka 2016 bude tradičně 8. května.

Více fotografií si můžete prohlédnout v našem fotoreportu na Facebooku Kouzelného karnevalu.
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím