Týden zdraví ve Slunečnici

Integrované centrum Slunečnice Zlín pořádá ve dnech 6. - 9. října 2015 TÝDEN ZDRAVÍ VE SLUNEČNICI. Organizátoři si pro vás připravili mnoho odborných seminářů workshopů, kurzů, cvičení, vaření a také zdravého minijarmarku.

V úterý je připraven Den pro rodiny s dětmi a Den s RAW FOOD, ve středu Fitness den, ve čtvrtek Den bez lepku a pátek si užijete Den plný jógy a bylinek. 

Těšit se můžete také na doprovodný program. Kouzelný karneval a kouzelník Jirka Hadaš jsou dlouholetými kamarády se Slunečnicí a pravidelně se snaží podporovat jejich aktivity. Proto jsme si nenechali ujít tento speciální týden a svým úterním vystoupením naše kamarády podpoříme. 

Po celý týden je připraven prodej přírodního pečiva od Staňky z Vizovic (prirodnipecivo.cz), prezentace a prodej Koloidního stříbra výrobce Petra Garguláka ze Zlína (agh2o.cz), nabídka zdravých káv z bylin, kořenů a plodů rostlin, houby reishi, nabídka zdravých dezertů bez alergenů, upraven jídelní i nápojový lístek na zdravější variantu.

U akcí, kde není uvedeno vstupné, je vstupné dobrovolné, které bude využito na provoz naší neziskové organizace, děkujeme za podporu. Z důvodu omezené kapacity míst, doporučejeme rezervace na emailu: rezervaceslunecnice@seznam.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím