VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ KONCERTY

Vánoční charitativní koncerty pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji jsou originálním projektem kouzelníka Jiřího Hadaše.

Jedná se o společenskou akci, kdy díky prostředkům získaných od našich partnerů můžeme dětem z dětských domovů ve Zlínském kraji dopřát zážitek, kterým jim chceme zpříjemnit předvánoční čas. Právě v tomto období totiž děti z dětských domovů ještě intenzivněji vnímají svůj život bez rodiny, a proto bývají v této době velmi citlivé.

Myšlenka připravit dětem v předvánočním čase nevšední zážitek vznikla po několikaleté spolupráci Jiřího Hadaše s dětskými domovy. Je založena na tom, že finanční prostředky nerozdělujeme dětským domovům, ale ze získaných prostředků se snažíme dětem vykouzlit nevšední zážitek.

"S dětskými domovy spolupracuji více než deset let, děti pravidelně navštěvuji a kromě školy kouzel a menších kulturních akcí se vždy těším na setkání s nimi. A právě díky přátelským setkáváním vím, že zážitky jsou tím, co jim domovy nabídnout nemohou."

Vánočního koncertu se účastní všechny děti z dětských domovů ve Zlínském kraji:

Dětský domov Bojkovice, Dětský domov Kroměříž, Dětský domov Valašské Klobouky, Dětský domov Uherské Hradiště, Dětský domov Uherský Ostroh, Dětský domov Valašské Meziříčí, Dětský domov Vizovice – Chrastěšovská, Dětský domov Zašová, Dětský domov Zlín- Lazy, Dětský domov a Základní škola Liptál, Dětský domov a Zákl. škola Vizovice, Dětský domov a speciální školy Zlín.

Děkujeme všem našim bývalým, současným i budoucím partnerům za jejich upřímnou a srdečnou podporu, bez které bychom nemohli naše kouzelné akce realizovat.

Pravidelnými partnery koncertů jsou Zlínský kraj, statutární město Zlín a Nadace Synot.

 

S díky a kouzly Jirka Hadaš

 

Koncert se uskutečnil pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka a za finanční podpory Zlínského kraje.

Dne 13. prosince 2010 se uskutečnil I. ročník charitativního koncertu pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji. Produkci celého projektu zajistil Jiří Hadaš ve spolupráci se Zuzanou Pelkovou a občanským sdružením Beruška HB. Jednalo se o ojedinělý projekt, který zajistil opravdu kouzelné zážitky přibližně 130 dětem z dětských domovů.

Odpoledne zahájil hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, který k dětem velmi hezky pohovořil a popřál jim kouzelné Vánoce. Společně s Jiřím Hadašem se děti naučily čarovat ve škole kouzel. Posledním největším kouzlem si vyčarovaly zpěváka Petra Kotvalda. Při jeho písních si děti zazpívaly a zatancovaly. V závěru koncertu jsme dětským domovům předali dárky od našich sponzorů. Pro všechny zúčastněné byl v prostorách luxusního hotelu Atrium Otrokovice připraven také slavnostní raut.

Děkujeme partnerům a sponzorům akce:

Hlavní partner: EuroAgentur Hotel Atrium Otrokovice

Mediální partneři: Deník, Rádio Zlín, RTA
Partneři: Atelier Regulus - Radek Klimeš, Studio Profi, B.D.Safe, Aquarex, Polplast - CZ, HM Studio hračky, Trieste a.s., knihkupectví Bhakti, paní Marta Bergová, Golden Apple Cinema Zlín, Akuna, Kovosteel s.r.o., Detskeboty.cz, Pepsi, ČSAD Vsetín, ITC Zlín, Nadace Děti-kultura-sport, obec Újezdec, Alarm Secco.
Bližší informace naleznete na stránkách Zuzany Pelkové nebo stránkách nadace Beruška HB.

Fotoreport z koncertu a bližší informace naleznete na speciální stránce na FACEBOOKU vytvořené pro tuto příležitost. Kliknutím na logo se Vám zobrazí tato stránka.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím