PLNOU PAROU VPŘED! - KOUZELNÝ KARNEVAL 2019

PLNOU PAROU VPŘED!

Autorský projekt populárního kouzelníka Jiřího Hadaše s názvem KOUZELNÝ KARNEVAL je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Každoročně si pro malé kamarády připravujeme nový zábavný animační pořad, který startuje začátkem roku zimním karnevalovým turné po celé České republice.

Pro rok 2019 jsme si pro kluky a holky připravili nový animační pořad PLNOU PAROU VPŘED!, tentokrát v námořnickém duchu. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během naší 120 minutové plavby, která bude pod vedením ostříleného kouzelného kapitána Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v námořnických dovednostech jako je rybolov, silný námořník nebo si zaplavou v mořských vlnách. Nebude samozřejmě chybět ani oblíbená škola kouzel. Po celou dobu animačního pořadu budou dětem pomáhat plavčíci Jája a Pája, kteří malé kamarády také naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Jiří Hadaš v tomto programu maximálně využívá svého pedagogického vzdělání (učitel na 1. stupni základní školy) a přímo kouzelně zvládá své nejnáročnější publikum – děti.

Každý malý účastník dostane od nás zdarma dárek od našich partnerů společností Topnatur, Albi a oblíbených dětských časopisů Sluníčka a Mateřídoušky!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím